Calvin Harris po raz kolejny przekroczył miliard wyświetleń!

3 Sty 2017

calvin-harris-header
Nie od dziś wiadomo, że Calvin Harris to maszynka do robienia hitów. Począwszy od 2007 roku, czyli od premiery debiutanckiego albumu “I Created Disco”, kariera Adama rozwija się w zawrotnym tempie. Aktualnie jest ikoną muzyki z pogranicza Pop i EDM.

2016 rok przedłużył pasmo sukcesów. Założyciel wytwórni “Fly Eye Records” po raz drugi zaprosił do współpracy jedną z najbardziej znanych wokalistek – Rihannę. Utwór “This Is What You Came For” stał się z miejsca przebojem. Grany we wszystkich stacjach radiowych, a także na wielu eventach. Piosenka w ciągu 6 miesięcy zdobyła miliard wyświetleń w serwisie YouTube! Do tego zacnego grona dołączył również kawałek “Summer”. Premiera klipu miała miejsce 6 kwietnia 2014 roku. Lato 2014 to okres kiedy, “Summer” nie znikało z list przebojów. Kawałek ten ma na swoim koncie 2 nominacje do Brit Awards w kategorii “Teledysk roku” i  “Brytyjski singiel roku”. Nie dziwi więc fakt przekroczenia 1 miliarda wyświetleń. Aż dziw, ze trwało to tak długo! Miejmy nadzieję, że w 2017 roku Calvin będzie miał kolejne powody do radości.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.