Calvin Harris wydaje nowy album i… Oddaje go (prawie) za darmo!

8 Cze 2017

calvin-harris-dillon-francis-new-collab-news

Nie będę silić się na “oryginalność” pisząc, że Calvin Harris jest jednym z najpopularniejszych producentów muzycznych na świecie, bo o tym to wie już nawet moja babcia. Jednak moja babcia na pewno nie wie, że ten sam Szkot ma smykałkę do biznesu i umie powiązać sztukę z biznesem. O czym mówię? Już tłumaczę.

W tym roku najlepiej zarabiający DJ na świecie, rezyduje w trzech klubach mieszczących się w Las Vegas: Omnia (gdzie będzie grać w te wakacje praktycznie co piątek), Wet Republic i Hakkasan. Bohater tego newsa, zapewne wespół ze swoimi PR-owcami, postanowił powiązać ten fakt z premierą swojego nowego albumu pod tytułem “Funk Wav Bounces Vol. 1“, który ujrzy światło dzienne 30 czerwca.

Do każdego biletu na występ Calvina Harrisa w jednym z trzech wyżej wymienionych klubów, będzie dodany za darmo jego najnowszy album. Trzeba przyznać, że jest to nietypowy pomysł na promocję.

Jeśli w te wakacje, ktoś z Was ma w planach zahaczyć o Stany Zjednoczone, to jest to kolejny powód, aby w swoich planach uwzględnić także stolicę hazardu. Tylko jedna rada ode mnie – wiem, że istnieje przysłowie “Co się stało w Vegas, zostaje w Vegas”, ale nie jestem przekonany, czy tamtejszy wymiar sprawiedliwości uwzględnia tę zasadę.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor