Calvin Harris z prezentem na walentynki. Nowa EP-ka Love Regenerator!

12 Lut 2020

Calvin Harris wyjątkowo upodobał sobie swój nowy alias Love Regenerator. Szkocki producent dopiero co ogłosił nowy projekt i wydał debiutancką EP-kę, a tymczasem już za kilka dni usłyszmy kolejne dwa utwory. Calvin ogłosił datę premiery EP-ki “Love Regenerator 2”, która umili jego fanom Walentynki. Co usłyszmy tym razem?

Calvin Harris z drugą EP-ką

W poprzednim wpisie snułem rozważania co do pobudek Harrisa i wychodzi na to, że miałem rację. Calvin ma wyjątkową radość z tworzenia brzmień pod nowym aliasem Love Regenerator, który daje mu praktycznie nieograniczone możliwości. Tak jak w przypadku pierwszej, tak i w drugiej EP-ce usłyszmy oldschoolowe dźwięki inspirowane Rave, Breaks, Techno i House.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, EP-ka “Love Regenerator 2” będzie zawierała dwa utwory: “The Power of Love II” oraz “Regenerate Love”.

“Kolejna EP-ka Love Regenerator wyjdzie w Walentynki! ‘The Power of Love II’ i ‘Regenerate Love'” – Calvin Harris

Oczywiście nie pozostaliśmy bez zapowiedzi utworów, a konkretnie jednego z nich “The Power of Love II”. Nie do końca wiadomo, dlaczego na końcu widnieje dwójka, bo nie usłyszeliśmy jeszcze jedynki, ale być może to jakiś większy plan. Harris utrzymał styl zarówno w brzmieniu, jak i teledysku, który ponownie przedstawia psychodeliczne wizje.

Jeśli ciekawi Was drop, to warto zajrzeć na Insta Stories producenta. Zwykle dzieli on utwory na części dostępne na profilu oraz Stories. Patrząc po komentarzach, David Guetta jest wielkim fanem twórczości Love Regenerator, podobnie jak wielu innych znanych artystów. Ciepłe przyjęcie fanów i kolegów z branży z pewnością motywuje Calvina do pracy, czego dowodem jest tempo premier. Love Regenerator nabiera tempa!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.