Przebój Calvina Harrisa i Rihanny przekroczył miliard odtworzeń!

7 Gru 2016

harris-rihanna-news
Kariera Calvina Harrisa to jedno wielkie pasmo sukcesów. Nie sposób nie mieć wrażenie, że czegokolwiek się dotknie, staje się złotem. Jego utwory podbijają stacje radiowe na całym świecie, a wierni fani czekają na jego kolejne produkcje. W tym roku listy przebojów zdominował kawałek Harrisa i Rihanny o nazwie “This Is What You Came For”. Można się kłócić czy jest to wiekopomne dzieło, ale liczby mówią same za siebie.

Utwór ten był grany dosłownie wszędzie. Nawet podczas śledzenie relacji z festiwali EDM, mogliśmy usłyszeć charakterystyczny wokal Rihanny, który był najczęściej mash-upem z innym utworem. “This Is What You Came For” dorobiło się również wielu remixów, w tym Dillona Francisa oraz R3haba i Henry Fonga. O popularności tej piosenki świadczy ilość wyświetleń, jaką zgromadziła na YouTube. Aktualnie jest to ponad miliard odtworzeń! Co ciekawe, wynik ten udało się uzyskać w około 6 miesięcy. Potęga promocji w internecie nie zna granic.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.