Claptone – Minimix zapowiadający album “Charmer”

10 Paź 2015

claptone-charmer-album-minimix-news

Nie robiłem jeszcze zestawienia, ale w tym roku wyszło co najmniej kilkanaście albumów. Avicii “Stories”, Nero “Between II Worlds”, Arty “Glorious”, Disclosure “Caracal”, to dosłownie kilka z nich, a w planach na ten rok jest jeszcze, między innymi premiera długo wyczekiwanego krążka Steve Angello “Wild Youth”. W zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od gustu muzycznego.

Fanów spokojniejszych, deep house’owych brzmień, powinien zaciekawić nowy album niemieckiego producenta – Claptone. Jeśli śledziliście w tym roku relację z Ultra Music Festival w Miami, a konkretnie Live Stage, to zapewne pamiętacie występ DJ-a w charakterystycznej, karnawałowej masce z długim dziobem. Wprawdzie transmisja jego seta trwała tylko 11 minut, ale to wystarczy żeby poczuć ten specyficzny klimat. Nowy album nosi nazwę “Charmer” i zgodnie z tracklistą na iTunes, zawiera 13 utworów, w tym kultowe “Ghost”. Płytę najlepiej oceniać jako całość, ale słuchając pojedynczych utworów, śmiało można powiedzieć, że to będzie wyjątkowy krążek.

Jeśli podobnie jak ja, nie możecie się doczekać premiery, to mam dla Was dobrą wiadomość! Na Spotify pojawił się 15-minutowy minimix, który zawiera fragment każdej z piosenek z nowej płyty.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.