Co porabia Deadmau5? Nowy remix, powrót do starych produkcji i inne…

17 Paź 2016

Co porabia Deadmau5
Ostatnio pojawiło się sporo informacji o Deadmau5’sie. Nie chciałem się rozdrabniać na poszczególne newsy, więc zebrałem wszystko w jednym miejscu. Joel z pewnością się nie nudzi, bo rozpoczął prace nad nowym remixem, powrócił do swoich starych projektów i zaprezentował rework “Professional Cat Thruster”. Co porabia Deadmau5? Wychodzi na to, że całkiem sporo!

1. Podczas jednego ze streamów, Joel powrócił do swoich starych projektów. Zamiast realizować nowe kawałki, zabrał fanów w podróż po swojej twórczości. Cofnął się, aż do pierwszego albumu “Get Scraped”, przez remix utworu Carla Coxa “I Want You”, zahaczają o “Ghosts ‘n’ Stuff” i nowsze z krążka “album title goes here”. Fajna sprawa, dla zagorzałych fanów Deadmau5’a.

2. Ponownie wracamy do streamu Joela ze swojego studia. Tym razem pracował on nad remixem znanego trio zajmującego się drum ‘n’ bass – Noisia. Deadmau5 postanowił zinterpretować kawałek “Collider”. Standardowo daty premiery nie znamy, ale będzie to oficjalnie wydany utwór.

3. Tutaj docieramy do ostatniego newsa, czyli remode’a “Professional Cat Thruster”. Joel przygotował ten utwór specjalnie na 100 rocznicę powstania kanadyjskiego zespołu hokejowego – Toronto Maple Leafs.

Deadmau5 | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.