Co się dzieje w wytwórni Axtone Records?

15 Cze 2016

Axtone
Jakiś czas temu udostępnialiśmy zapowiedź współpracy Axwella i jego podopiecznego – Klahra. Dowiedzieliśmy się o tym poprzez zdjęcie umieszczone na Twitterze, gdzie obaj panowie pracowali w studiu nagraniowym. Okazuje się, że to był wstęp do serii filmów z Axtone Records.

Na oficjalnym profilu labelu na YouTube, pojawiło się kilka filmików, na których możemy zobaczyć, m.in. wspomnianego wcześniej Klahra, Shapova i oczywiście Axwella. Pierwszy z nich jest najbardziej humorystyczny, ponieważ ukazuje próby zagrania na flecie melodii z “Mantra” Michaela Feinera. Cenię produkcje z Axtone, bo zawsze są to dopracowane i wyjątkowo dobre kawałki. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że następuje ponowne przebudzenie tej wytwórni, która – miałem wrażenie – na trochę zwolniła obroty.

Patrząc na zaangażowanie Axwella, który wspiera młodych producentów, jestem spokojny o kolejne premiery. Tymczasem zostawiam Was z trzema filmami.

Axtone | Facebook | Twitter | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.