Co tak naprawdę robi Paris Hilton za konsolą?

20 Lip 2015

paris-hilton-dj-wywiad-news

Świat EDM uchodzi za skrajnie tolerancyjny. Wszyscy możemy to dostrzec oglądając relacje z największych festiwali czy po prostu interesując się środowiskiem artystów. O ile większość ekstrawagancji, jak komentarze Deadmau5-a na Twitterze czy rzucanie tortem w publiczność podczas występów Steve Aokiego – uchodzi płazem, o tyle już wypowiedź Ten Walls na temat gejów skończyła się banicją na największych imprezach. Od czasu, gdy technologia rozwinęła się do tego stopnia, że w konsolach zamontowano magiczny przycisk “SYNC”, a cała reszta informacji jest podawana na ekranie laptopa przy pomocy programów pokroju “Traktor” – praktycznie każdy może zostać DJ-em.

Tutaj dochodzimy do sedna dzisiejszego wpisu, czyli znanej celebrytki – Paris Hilton. Udzieliła ona wywiadu w którym stwierdziła, że udowodniła wszystkim hejterom, że potrafi grać dla publiczności, jako DJ-ka.

“Niektórzy znani DJ-e przychodzą na moje występy na Ibizie. Ludzie, których naprawdę szanuję. Świadomość tego, że tego typu osoby słuchają moich występów, napawa mnie dumą. Myślę, że udowodniłam wszystkim hejterom, że się mylą.” – Paris Hilton

W zasadzie jednym sposobem na to, żeby przekonać się czy mówi prawdę byłoby po prostu bycie na jednym z jej występów. Jako, że najbliższy jest na Ibizie, to alternatywą jest obejrzenie filmu, który ukazuje co robi za konsolą. Taki materiał jest dostępny i to w całkiem niezłej jakości. Ocenę jej umiejętności pozostawiam każdemu we własnym zakresie.

Wywiad: http://www.edmtunes.com/2015/07/paris-hilton-the-edmtunes-interview/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.