Coachella 2017 – Znamy pełen line-up imprezy! Są niespodzianki…

5 Sty 2017

coachella-2017-min-news
W ciągu roku odbywa się mnóstwo festiwali EDM. Począwszy od Ultra Music Festival w Miami, przez Tomorrowland w Belgii i na Sunburn Festival w Indiach kończąc. W tym zacnym gronie, zdecydowanie wyróżnia się wydarzenie o nazwie Coachella. Festiwal ten odbywa się w Kalifornii i łączy w sobie zarówno wystawę sztuki, jak i muzykę, która nie ogranicza się do EDM.

W tym roku line-up Coachelli prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Fanów elektronicznej muzyki ucieszy obecność m.in. Galantis, Marshmello, Martina Garrixa, Dillona Francisa czy Steve’a Angello. Nie sposób pominąć wspólnego występu Portera Robinsona i Madeona, który zamknie ich trasę koncertową. Fani undergroundowych brzmień również nie mogą narzekać, bo pojawią się m.in. Hot Since 82, Solomun i Richie Hawtin.

Na specjalną uwagę zasługuje obecność słynnego kompozytora Hansa Zimmera. Autor wielu genialnych soundtracków do topowych hollywoodzkich produkcji, wystąpi 14 i 21 kwietnia.

coachella-2017-lineup

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.