Coachella Festival – Interaktywny stream na YouTube

Coachella-main

Dopiero co zdążyłem odespać relację z Ultra Music Festival 2015, a tu wielkimi krokami zbliża się kolejna wielka impreza. Mowa oczywiście o Coachella Valley Music and Art Festival. Już 10 kwietnia rozpoczyna się pierwszy z dwóch weekendów szampańskiej zabawy w Kalifornii. Dlaczego szampańskiej? Wystarczyć spojrzeć na tegoroczny lineup! Wymienię takie aliasy jak Alesso, Axwell Λ Ingrosso, Kygo, Dirty South, DJ Snake, Madeon, Porter Robinson, Oliver Heldens (oraz wielu innych) i już wiadomo, że będzie dobrze.

To co jest istotne z naszego punktu widzenia, czyli ludzi którzy będą śledzić to wydarzenie poprzez live stream to to, że będzie on interaktywny. Według zapowiedzi ma być to nowa jakość w internetowych relacjach z wydarzeń muzycznych i nie tylko. W trakcie transmisji będziemy mogli się przełączać pomiędzy TRZEMA(!) scenami, do użytku zostanie oddana interaktywna mapa całego festiwalu oraz będzie można spersonalizować swój avatar (prawdopodobnie chodzi o jakieś funkcje społecznościowe). Czy można chcieć czegoś więcej? Osobiście już się szykuję do tego wydarzenia i postaram się zdać Wam jak najciekawszą i jak najdokładniejszą relację z tej imprezy. Również zamierzacie oglądać? 🙂

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.