Coachella Festival – Timetable na najbliższy weekend!

coachella-timetable-w1-main

Kilka dni temu pisałem o tym, że zbliża się Coachella Valley Music and Art Festival. Już w ten weekend zaczyna się na YouTube wideo-relacja z tego wydarzenia. Według zapowiedzi ma być to nowa jakość w streamach z festiwali muzycznych. W dowolnym momencie będziemy mogli przełączać się pomiędzy trzema scenami. Biorąc pod uwagę taki wybór, każdy powinien znaleźć coś dla siebie do posłuchania i obejrzenia. Organizatorzy ogłosili timetable na pierwszy weekend imprezy. Zamieszczę poszczególne rozpiski i zaznaczę na kogo warto zwrócić uwagę.

coachella-w1-d1-main

Z punktu widzenia fana EDM, najciekawsza wydaje się scena o nazwie Sahara. Zagrają tam m.in Alvin Risk, Oliver Heldens, R3hab, DJ Snake, Porter Robinson i Alesso. Ciekawy może być również występ Gorgon City, Kieszy, Nero i Chrisa Malinchaka.

coachella-w1-d2-main

Drugiego dnia występują Axwell Λ Ingrosso, Clean Bandit, Flosstradamus, Yellow Claw, Dirty South, Cedric Gervais, Duke Dumont i Deorro. Ponownie z punktu widzenia EDM najciekawsza jest scena Sahara. Dla mnie osobiście ciekawy będzie również występ Ratatat, Hoziera i Milky Chance.

coachella-w1-d3-main

Trzeciego dnia gwiazdy EDM są dosyć rozrzucone. Mimo wszystko jednak Martin Solveig, Madeon, New World Punx i David Guetta wystąpią na scenie Sahara, Kaskade na Coachella Stage, Odesza na Gobi, a Kygo na Mojave.

Według mnie pierwsze trzy dni zapowiadają się niesamowicie! O ile dobrze policzyłem, to na nasz czas trzeba dodać 9 godzin. Wychodzi, to dosyć późno ale czego się nie robi dla muzyki? 🙂

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.