Confession rozpoczyna nowy rok genialną EP-ką “Alchemy VI”

3 Sty 2020

Rok 2020 będzie jednym z najważniejszych dla wytwórni Confession. Francuski label rozpoczyna 5-ty rok działalności, który otwiera już szósta odsłona serii EP-ek “Alchemy”. Co tym razem przygotowała dla nas wytwórnia Tchamiego?

“Alchemy IV” pełne nowości

Tegoroczny maraton premier rozpoczynamy od dobrze znanej serii, na której gościł i jednocześnie debiutował polski producent Indox. Szósta część “Alchemy” zawiera 10 utworów utrzymanych w klimatach House i Bass House. “Alchemy IV”, to zbiór znanych jak i debiutujących w szeregach labelu aliasów. Lista debiutantów w Confession powiększyła się, m.in. o Jesse Marco, którego ostatni odnotowany utwór w serwisie Spotify miał premierę w 2017 roku. Jesse posiada poboczny projekt o nazwie “Jesse And The Wolf” jednak i tutaj ostatnia nowość miała miejsce w 2018 roku. Nowym nabytkiem jest również Dances With White Girls wokalista współpracujący, m.in. z Matrodą (“BANG”) oraz Wax Motifem (“Bunda”). Freak On, który gościł w Prescription Records należącym do Dr. Fresch’a, oraz Get Bad i Curtiba. Stawkę zamyka OMNOM goszczący, m.in. w DIRTYBIRD, oraz Box Of Cafe.

FREAK ON – Get Down | Confession “Alchemy VI”

Mocny start Confession w 2020 rok

“Alchemy VI” jest mocnym otwarciem 5-tego roku działalności francuskiej wytwórni. Kolejna odsłona składanki została dobrze zbalansowana pod względem brzmień, jak i debiutów kolejnych artystów. Taka mieszanka staje się standardem i znakiem rozpoznawczym tej kompilacji. 

2020 rok może zwiastować kolejne, mocne premiery w Confession. Miejmy nadzieję, że do Indoxa i Loud About Us dołączą kolejni Polacy, którzy wydadzą utwór w tej wytwórni. Talentów u nas nie brakuje, więc pełen optymizmu patrzę na nadchodzące 12 miesięcy!

Zapraszam Was do odsłuchu całej EP-ki, która dostępna jest między innymi na Spotify oraz YouTube.

Zobacz również:

Confession “Alchemy VI” Tracklist:

DLMT & Marco Marz – The Streets
Jesse Marco & Dances With White Girls – Vibrate
Krooner & DOGMA – Gone
FREAK ON – Get Down
Get Bad – Everybody’s Sin’
MNNR – Feed Them
Cave Studio – Take Me
JC Ordonez & ToMix – Side Chick
OMNOM – Laffy Taffy (feat. K-Line)
Curtiba – Brkfst

“Alchemy IV” | Confession (Spotify)
“Alchemy VI” | Confession (YouTube)

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.