Cube 2.1, czyli nowa wersja sceny Deadmau5a!

27 Gru 2016

Cube 2.1
Scena to bardzo ważny element występu DJ-a. Dopełnieniem muzyki są animacje, rekwizyty, a także różnego rodzaju efekty specjalne pomagające się wczuć w klimat imprezy. Dobrym przykładem jest tu Joel Zimmerman, który pomimo swojego kontrowersyjnego charakteru i uszczypliwych komentarzy, wkłada dużo pracy w oprawę swoich koncertów. Ostatnio podzielił się filmem, w którym przedstawia proces budowy nowej sceny “Cube 2.1”. Dopiero teraz możemy zobaczyć, jakie to ogromne przedsięwzięcie!

Pierwsza wersja sceny powstała w 2010 roku, natomiast “Cube 2.0” została stworzona w 2016 roku, gdzie “Cube 2.1” jest rozwinięciem projektu. Widać ogromny postęp, w stosunku do poprzedniej wersji. Zastosowano ekrany o wyższej rozdzielczości , “kostka” jest znacznie większa oraz zostały zmodernizowane wizualizacje. Całość robi olbrzymie wrażenie! Jednak, aby to wszystko mogło się wydarzyć, potrzebni są specjaliści, którzy wprowadzą projekt w życie. Od projektowania, poprzez budowę, skończywszy na końcowym efekcie. Wszystko to przy akompaniamencie kawałka z najnowszego albumu “W:/2016ALBUM/”, czyli wspomnianego “Let Go” przy gościnnym udziale Grabbitz.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.