.CULTR Records, czyli nowa, polska wytwórnia muzyczna. Premierowy utwór od Bounce Inc. i BRL!

4 Mar 2019

Na polskim rynku pojawiła się nowa wytwórnia muzyczna i to nie byle jaka! Przedstawiam Wam .CULTR Records, label którego premierowy utwór “Pump It” autorstwa Bounce Inc. i BRL, sprawnie wspina się po szczeblach rankingu serwisu BeatPort. W momencie, gdy piszę tego newsa, “Pump It” znajduje się na 18 miejscu w kategorii Electro House. Pierwszy utwór w nowo powstałej wytwórni i od razu taki wynik. Zanim powiem więcej o .CULTR, sprawdźcie jak brzmi omawiany utwór!

Kup “Pump It” na BeatPort i wspomóż rozwój .CULTR Records: beatport.com

Jedną z osób, która siedzi za sterami .CULTR Records jest Adrian “Max Farenthide” Nogły, właśnie ze wspomnianego duetu Bounce Inc. W rozmowie z nim dowiedziałem się, że już teraz jest zaplanowane aż pięć premier, z czego pierwszą było wydane 26 lutego “Pump It”, a już 8 marca ukaże się “Delhi” od polskiego duetu Raveboiz. Poniżej możecie przesłuchać zapowiedź tego kawałka.

To nie koniec dobrych wieści, bo trzecia z nadchodzących premier – utwór “Cobra”, który jest owocem współpracy Bounce Inc. i Daav One, już teraz zyskał support Fedde le Granda i Yves V. Feddy zagrał go w 341 epizodzie “Darkligt Sessions”, a Yves V w “V Sessions 193”. Jesteście ciekawi jak brzmi? To sprawdźcie poniższy zapis audycji od około 29:32.

Jak sami widzicie, taki start nowej wytwórni, to sukces sam w sobie. Z niecierpliwością czekam na nowe wydania z .CULTR Records, bo miałem okazje usłyszeć nadchodzące premiery i uwierzcie mi, że będzie się działo! Dodam również, że Bounce Inc. ruszają w świat i już teraz mają zabukowane występy – 13 kwietnia na Bali, a 1 czerwca na Węgrzech.

Jeśli chcielibyście wydać swój utwór w .CULTR Records, to poniżej znajdziecie adres, na który możecie podesłać swoją twórczość. Oczywiście profil wytwórni, to elektroniczna muzyka taneczna, więc to właśnie tego typu brzmienia będą brane pod uwagę.

Wyślij swoje demo do .CULTR Records: demo@cultr-records.com

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

26.02 ⬅️ @bounceincofficial x @brl_official_ 📸📸 @brandon_akountski 🔥

Post udostępniony przez .CULTR records (@cultr_records)

Sporo się dzieje, a będzie się działo jeszcze więcej, dlatego koniecznie śledźcie rozwój .CULTR Records. Takie sukcesy i to na samym starcie, to ogromna motywacja, ale i szansa na szybki rozwój – co mam nadzieję, stanie się faktem.

.CULTR Records: WWW | SoundCloud | Instagram | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.