Cyborgs & SandPokers – Shine (feat. Nathan Brumley)

27 Lip 2016

Cyborgs
18 lipca odbyła się premiera utworu “Shine” autorstwa Cyborgs i SandPokers. Wokalu użyczył znany fanom produkcji z SoundCloud – Nathan Brumley. Kawałek ukazał się nakładem wytwórni TalentStage i jest udostępniony za darmo. Linki do pobrania i odsłuchu znajdziecie poniżej.

SandPokers, to duet DJ-ski pochodzący z Polski, zwycięzcy “DJ Contest Ultra Europe 2014”. Na swoim koncie mają występy na wielu festiwalach i imprezach klubowych – nie tylko w Polsce. Ultra Europe 2014, Dream Island Festival 2015, Made in Poland, Wonderland czy Onyx Summer House, to tylko część ich DJ-skich osiągnięć. Są rezydentami najpopularniejszej Polskiej sieci klubów SHINE, a ich gościnne sety można było usłyszeć min. w klubach: Pacha – Poznań, NOA Beach Club – Novalja, Aquarius Club – ZRCE Beach.
Ich pozytywny styl i energia, którą prezentują za konsolą, umacnia ich pozycję na rynku, dzięki czemu zostali również oficjalnymi DJ marki Ultra Party Camp i Party Camp w latach 2014 – 2016. Energiczne brzmienia zawarte w ich setach bardzo dobrze przyjmowane są przez klubowiczów i tworzą niesamowity klimat imprez.

Facebook:  facebook.com/sandpokers
Instagram: instagram.com/sandpokers
YouTube: youtube.com/user/sandpokers
SoundCloud: soundcloud.com/sandpokers
MixCloud:mixcloud.com/SandPokers

Cyborgs, to młodzi producenci i DJ-e pochodzący z Ukrainy. Projekt ten powstał z połączenia sił dwóch młodych artystów. Wcześsniej, jako Raft Tone & Vorobskix wydali wiele utworów w znanych wytwórniach, a ich tracki były supportowane m.in. przez: Nari & Milani i DiFM. Jako Cyborgs, brali udział w wielu konkursach, organizowaych między innymi przez takie wytwórnie, jak Spinnin’ Records czy Revealed Recordnigs. Remixy stworzone zostały m.in. dla takich artystów, jak: Oliver Heldens, KSHMR oraz Sick Individuals. Niedawno ich nowy ale na razie nie wydany kawałek “Okey” otrzymał support Jewelz & Sparks, jako “Demo Of The Week”. Ciągle pracują nad nowym materiałem i na pewno będzie jeszcze o nich głośno.

Facebook: facebook.com/cyborgsmusic
Soundcloud: soundcloud.com/cyborgsmusic
Twitter: twitter.com/cyborgsmusic

Link do pobrania “Shine”: pumpyoursound.com/fangate/detail/6922-shine

Wpis sponsorowany.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.