Czterech Polaków w audycji Hardwell On Air. Holender wspiera Naszych!

9 Lip 2017

HARDWELL_Wake_up_tHe_Call
Kiedyś mówiono, że Polska będzie drugą Japonią, Irlandią, ale nikt nie spodziewał się, że być może staniemy się drugą Holandią. Nie chodzi mi tutaj o legalizację pewnego środka leczniczego, a o producentów muzyki EDM. Obrodziło w twórców, oj obrodziło. Na łamach Essential Music, co chwila możecie przeczytać o kolejnych sukcesach Polaków.

Tym razem chodzi o Bounce Inc., w skład którego wchodzą Max Farenthide i DJ Hubertuse. Ich numer “Techno Rocker” w remixie od DJ KUBA & NE!TAN, pojawił się premierowo w audycji  Hardwell On Air. To nie pierwszy raz kiedy Holenderska gwiazda wspiera naszych producentów. Wróćmy jednak do samego kawałka i do wytwórni Playbox. Ten założony przez Twoloud label, bardzo często wypuszcza utwory stworzone przez Polaków. Przypomnijmy o “Hope” i “Husstle Anthem” wspomnianego wcześniej Bounce Inc., czy “Rythm Is A Dancer” Maxa Rivena. Pokuszę się o stwierdzenie, że Playbox – Polakami stoi.

Jak prezentuje się sam “Techno Rocker”? Starsi słuchacze pewnie kojarzą Hands Up’ową wersję z 2005 roku. Szczególnie w remixie Roba Maytha. Na początku dosyć sceptycznie podchodziłem do tego odświeżenia, jednak po kilku odsłuchach mogę stwierdzić, że to prawdziwy bass house’owy banger. Na letnie festiwale jak znalazł! Oryginał jak i remix zostanie wydany 24 lipca.

Poniżej możecie zobaczyć post Kuby i Adriana:

Ciepło na sercu się robi gdy dowiadujemy się o kolejnych sukcesach naszych rodaków. Możemy być dumni i chodzić z podniesioną głową, gdy u boku mamy tak wspaniałych producentów. Pamiętam Adriana, jednego jak i drugiego, z wspaniałych produkcji – jeszcze jako Max Farenthide i Baby Directz. Ich kawałki rządziły w telefonach i empetrójkach, a teraz robią ogromną karierę za granicą. Pozostaje złożyć najszczersze gratulacje!

Przypomnijmy sobie także o innych sukcesach naszych rodaków:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.