Daft Punk “Unchained” – Ukazała się anglojęzyczna wersja filmu!

26 Lis 2015

daft-punk-film-trailer-news

Pod koniec września, udostępniałem na stronie trailer filmu dokumentalnego, o znanym duecie “Daft Punk”. Dokument ten był już emitowany we Francji, na antenie BBC Worldwide France, a dwa dni temu w internecie ruszyła sprzedaż płyt. Wszyscy, którzy czekali na anglojęzyczną wersję filmu, wreszcie mogą rozpocząć seans. Ciekawa akcja promocyjna została zorganizowana w USA, gdzie film zostanie wyemitowany 10 grudnia na kanale Showtime. To jest jednocześnie dobra, ale i zła wiadomość, ponieważ stacja ta nie jest dostępna w Polsce.

Z ciekawości zajrzałem na imdb.com, żeby sprawdzić jakie film zebrał oceny, i póki co jest naprawdę dobrze. Aktualna nota, to 7,2/10, która jest średnią 192 głosów. Przeczytałem również jedyną dostępną recenzję. Z jednej strony film chwalony jest za zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu i spójną całość, jednak z drugiej strony podkreślony jest fakt, że ktoś kto interesuje się tym duetem, nie dowie się z filmu nic nowego. Wszelkie oceny należy traktować z dystansem i najlepiej samemu obejrzeć ten dokument.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.