Daft Punk wyprodukowali nowy utwór. Tym razem bez The Weeknd!

22 Cze 2017

daft_punk_the_weeknd_collab

Od razu ostudzę emocje – nie mówię tutaj o nowym singlu panów, którzy w muzyce elektronicznej nosili hełmy zanim to było modne. Tym razem francuski duet pochwalił się udziałem przy wyprodukowaniu singla dla australijskiej formacji Parcels.

Jeśli nie znacie tego aliasu, to nie spokojnie – ja też go nie znałem. Na oficjalnym profilu Daft Punk pojawił się w środę link do odsłuchu utworu pod tytułem “Overnight” i właśnie wtedy poszerzyłem swoją wiedzę na temat tej formacji, do czego i Was zachęcam.

Ale do rzeczy – jeśli lubicie ostatni album Francuzów, zatytułowany “Random Access Memories”, to i ten numer przypadnie Wam do gustu, bowiem stylistyka utworu jest zbliżona do tego, co można było usłyszeć 4 lata temu. Dobre, funkowe brzmienie, które nie pozwala usiedzieć w miejscu.

Powyższy opis oznacza, że brzmienie jest tutaj zupełnie inne, niż w collabach Daft Punk z pewnym kanadyjskim wokalistą i tekściarzem, którego znamy jako The Weeknd. Dlatego, jeśli ktoś zraził się chociażby do “Starboy”, to naprawdę warto, aby dać jeszcze jedną szansę twórcom takich klasyków, jak “Around The World” czy “One More Time”. Możecie to zrobić poniżej, gdzie znajdziecie link do odsłuchu utworu “Overnight”.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor