Dannic podjął wyzwanie SLAM FM i stworzył utwór w 60 minut

9 Paź 2016

Dannic podjął wyzwanie SLAM FM
Czy to możliwe, aby bez przygotowania stworzyć cały utwór w 60 minut? Holenderskie radio SLAM FM postanowiło to sprawdzić i rozpoczęło serię materiałów o nazwie “SLAM! Studio Challenge”. Na początek trzeba było znaleźć pierwszego śmiałka. Dannic podjął wyzwanie SLAM FM i tym samym otworzył całe przedsięwzięcie.

Materiał został nagrany w jego prywatnym studiu w Bredzie w Holandii. Daan pracuje na sofcie Logic Pro X, klawiaturze MIDI, głośnikach odsłuchowych i interfejsie audio. W porównaniu do studia Hardwella czy Martina Garrixa, pomieszczenie Dannica wygląda całkiem zwyczajnie.

Swego czasu, Deorro wyznał, że stworzył utwór “Yee” w 45 minut, co oznacza, że w tym wyzwaniu miałby jeszcze 15 minut zapasu. Kawałek został wydany w Revealed Recordings i aktualnie ma na YouTube ponad 22 miliony wyświetleń. A co udało mu się skomponować Dannicowi w ciągu godziny? Sprawdźcie sami!

Dannic | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.