Dannic podpisał kontrakt ze Spinnin’ Records. Pierwsze premiery w drodze!

23 Sie 2017

dannic-fonk-recordings-news

Wielu fanów EDM, wchodząc do tego świata, prędzej czy później poznało label Revealed Recordings, którego głównymi trzonami swego czasu byli Hardwell, Dyro i Dannic. Jednakże czas ten minął bezpowrotnie – drogi panów się rozeszły. Dyro prowadzi wytwórnię WOLV, zaś Dannic – Fonk. W ostatnich miesiącach nic nie wskazywało na kolejne zmiany, jeśli chodzi o barwy reprezentowane przez owych producentów.

Jednak całkiem niedawno w stajni Spinnin’ została ogłoszona premiera nowego utworu Daana, wyprodukowanego wraz z Fedde le Grandem. Numer nazywa się “Coco’s Miracle”, a oficjalna premiera przewidziana jest na piątek. Jak się jednak okazuje, nie będą to jednorazowe odwiedziny Holendra w największej EDM-owej wytwórni.

Na stronie labelu pojawił się bowiem wywiad z Dannicem, okraszony bardzo istotnym sygnałem dla branży i fanów: Dannic podpisał kontrakt ze Spinnin’ Records. Oznacza to więc, że prawdopodobnie wszystkie najbliższe produkcje artysty będą pojawiać się właśnie z charakterystycznym logo z literką “S”. Niewykluczona jest także sytuacja, w której to label z Hilversum pod Amsterdamem miałby przejąć pieczę nad Fonk Recordings (w tym momencie robi to Cloud 9) – aczkolwiek o ewentualnych zmianach na tym polu na razie nic nie wiadomo.

Na ten moment ciężko jednoznacznie określić, czy jest to dla nas – słuchaczy – dobra wiadomość. Nie od dziś wiadomo, że Spinnin’ lubi ingerować w ścieżki karier zakontraktowanych przez siebie artystów. Skoro potrafili robić to z Martinem Garrixem, to o wiele łatwiej będzie z nowym nabytkiem. Mam jednak nadzieję, że Dannic z czasem nie pójdzie “z powołania pracodawcy” w oklepany Future Bass czy bardzo popularną w światowych radiostacjach hybrydę Moombahtonu i Reggaetonu…

Poniżej możecie przeczytać kilka ciekawych pytań z wywiadu:

Spinnin: Jak byś opisał muzykę i styl, który wnosisz do wytwórni?

Dannic: Mój styl, to groove’owy bigroom house. Uwielbiam tworzyć klubowe utwory, ale również komponować bardziej wokalne utwory do tańca. Spodziewajcie się niespodziewanego.

Spinnin: Co chcesz osiągnąć w Spinnin’ Records?

Dannic: Byłoby wspaniale usłyszeć mój własny utwór w radiu, a jednocześnie utrzymać “styl Dannica”.

 

 

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor