Dash Berlin – Heroes Of The Storm (Official Remix)

3 Gru 2015

dash-berlin-heroes-of-the-storm-news

Blizzard Entertainment, to jedna z największych firm w branży elektronicznej rozrywki. Fani gier kojarzą tę markę z takimi tytułami, jak World of Warcraft, StarCraft, czy Diablo. W tym roku Blizzard postanowił spróbować swoich sił w gatunku zwanym MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Na rynku pojawiła się gra Heroes of the Storm, która łączy w sobie uniwersa ich najpopularniejszych tytułów. Blizzard ma niezwykły talent do promocji swojej twórczości. Firma doskonale wyczuwa nadchodzące trendy i potrafi monetyzować swoje produkcje.

Przykładem tego jest współpraca z zespołem Dash Berlin. Zostali oni zatrudnieni do wykonania remixu utworu “Heroes of the Storm”, który w oryginalnie został skomponowany przez Glenna Stafforda i Jasona Hayesa. Trio podołało zadaniu i stworzyło kawałek, który posiada niezwykły klimat. Połączenie elektronicznych motywów Trance z epicką melodią nagraną przez orkiestrę, zaowocowało nadspodziewanie dobrą produkcją. Poniżej znajdziecie wersję z trailerem gry oraz dłuższą, która została zamieszczona SoundCloud. Zdecydowanie warto przesłuchać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.