Dash Berlin zniknął w dżungli Majów w Meksyku

10 Lip 2015

dash-berlin-jungle-trip-głowny-news-2

Dash Berlin, to jeden z tych producentów muzycznych, który zgromadził wokół siebie wierną rzeszę fanów. Ponad trzy miliony lajków (!) na Facebooku mówią same za siebie. Produkcje takie jak “Till The Sky Falls Down” czy “Waiting” z Emmą Hewitt są przez wielu uważane za klasyki muzyki Trance. Jego aktualna twórczość zdecydowanie bardziej skupia się wokół festiwalowych brzmień jednak mimo to nadal jest jedną z wyróżniających się postaci na scenie EDM.

Dash postanowił wybrać się wraz z grupą turystów na wycieczkę rowerową po dżungli Majów w Meksyku. W pewnym momencie postanowił oddzielić się od całej ekipy i udać się w samotną podróż. Pierwszej informacje o zaginięciu znanego producenta pojawiły się w Azteca Noticas.

“Znany holenderski DJ Dash Berlin rzekomo zaginął podczas wycieczki rowerowej w dżungli Majów. Sprawę zgłosił zespół muzyka ‘Dash opuścił grupę i od kilku godzin nie wiemy gdzie jest.'” – Azteca Noticas

Podjęto trzy próby odszukania Dasha jednak żadna z nich się nie powiodła. Oficjalny managment gwiazdy postanowił wydać oficjalne oświadczenie.

“Kilka godzin temu Dash Berlin wyruszył na wycieczkę rowerową po dżungli Majów. W trakcie podróży Dash oddzielił się od grupy i aż do teraz nie można go odnaleźć. Zespół trzy razy wyruszył na poszukiwania, niestety bez skutku. Mamy nadzieję, że odnajdziemy go przed zachodem słońca. Myślcie pozytywnie i czekajcie na kolejne wiadomości.” – Dash Berlin Managment

Aktualnie wiadomo, że Dash odnalazł się. Jest cały i zdrowy o czym poinformował za pośrednictwem Facebooka.

dash-berlin-jungle-trip-news

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.