David Guetta – Koncert w Krakowie z potężna oprawą wizualną!

27 Paź 2017

david-guetta-krakow-scena

Show na miarę najlepszych światowych produkcji, ogromne wizualizacje, spektakularne efekty pirotechniczne i laserowe zobaczymy podczas styczniowego show Davida Guetty.
TAURON Arena w Krakowie pozwoli na realizację koncertu DJ-a, z kategorii projektów przeznaczonych na największe hale świata! Wyjątkowy projekt rozpocznie jubileuszowy rok dziesięciolecia agencji Prestige MJM, organizatora wydarzenia.

Efekty specjalne gwarantowane na występach DJ-ów, są nieodłącznym elementem wydarzeń EDM. Oprawa wizualna jest niejednokrotnie uzależniona od pojemności hali. Wielu producentów dedykuje pod to specyfikacje techniczne. Im większa hala i jej możliwa pojemność, tym bardziej spektakularne efekty specjalne. Na szczęście dla polskich fanów – TAURON Arena w Krakowie należy obecnie do czołówki europejskich hal koncertowych. Powierzchnia 61.434 metrów kwadratowych jest w stanie spokojnie pomieścić 20 tysięcy osób. To obecnie jedna z najnowocześniejszych hali w Europie, klasyfikowana na drugim miejscu w kontekście kubatury, tuż po londyńskiej O2 Arenie. Jej wielkość i możliwości pozwalają organizatorom wydarzeń EDM na spełnienie warunków z riderów przeznaczonych na organizację show tylko w największych halach świata. Warto zauważyć, że są to specyfikacje znacząco różniące się od standardowych. Przede wszystkim zwiększają ilość efektów specjalnych i rozmiar sceny głównej.

Scena na jakiej wystąpi David Guetta będzie mierzyć aż 18 metrów. Całość zostanie wysłonięta elementami w czarnej kolorystyce. Dopełnieniem będą ekrany ledowe, których łączny rozmiar oscyluje na granicy 211 metrów kwadratowych, w tym ponad 130 na samej scenie. Hala w Krakowie to idealne miejsce do zwiększenia ilości wyrzutni ognia, przetwornic dymu oraz efektów laserowych. Show Davida Guetty zostanie wsparte solidnym kompletem, ponad 250 reflektorów najbardziej prestiżowych marek świata. Iluminacje świetlne będą nielada gratką dla fanów wydarzeń muzyki klubowej.

„TAURON Arena Kraków to miejsce wręcz stworzone do największych klubowych imprez. Potwierdziły to koncerty Busta Rhymes, Martina Garrixa oraz Hardwella. Energia, która tworzy się wewnątrz Areny zaskakuje osoby nawet nie będące fanami tego rodzaju muzyki. Trzeba przyznać, że DJe potrafią porwać tłum w niezwykły sposób. Kontakt z publicznością, żywiołowość wymieszana z efektami specjalnymi i pirotechniką dają oszałamiajmy efekt. Z niecierpliwością czekamy na kolejne „DJ’skie” imprezy! – z wielkim entuzjazmem przyznaje Robert Gawęda, główny specjalista ds. Obsługi imprez, TAURON Arena Kraków.

Bilety na show Davida Guetty w Krakowie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl i w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.