David Guetta ma ambitne projekty? Justice wypowiedzieli się na temat Francuza!

13 Lip 2017

davidguetta-hymn
Wczoraj pisałem, że David Guetta parzy dobrą kawę, która – jak widzimy na różnych filmikach – niekoniecznie ma dobry wpływ na francuskiego DJ-a. Dzisiaj jednak temat jest poważniejszy niż mógłby się wydawać na pierwszy rzut oka. Chodzi bowiem o poboczne projekty Francuza.

Zacznijmy od tego, że duet Justice udzielili wywiadu dla CSTAR. Gdzie padło pytanie o wybór artysty “Vitalic czy Guetta”.  Xavier de Rosnay wybrał pierwszego producenta. Można było się spodziewać, że wyleje kubeł zimnej wody na Davida, a tu niespodzianka!

“Guetta wybrał dziwną drogę, wydaje naprawdę dobre kawałki pod innymi aliasami”

Zaraz, zaraz… Czyli David jest nie tylko komercyjnym producentem, ale również ambitną perełką, która kryje się pod innymi aliasami? Jeśli tak, to pod jakim? Duet znad Sekwany otworzył istną puszkę pandory, która skłoni fanów do drążenia tematu. Co prawda, jest to standardowy zabieg, który pomaga utrzymać popularność i spójność głównego projektu, jednak dlaczego się do tego otwarcie nie przyznać? Pewnym zaskoczeniem był dla mnie utwór “Pelican”, który zdecydowanie wyróżnia się na tle twórczości Francuza.

Być może pod wpływem nacisków ze strony fanów, Guetta rzuci nieco światła na tę tajemniczą sprawę. Być może jest on bardziej produktywną i złożoną osobą niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Na to zapewne, przyjdzie nam poczekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.