David Guetta poprosił fanów o pomoc w tworzeniu hymnu na Euro 2016

13 Gru 2015

david_guetta

Wczoraj odbyło się oficjalne losowanie grup na mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2016, które odbędą się w przyszłym roku we Francji. Jedną z dodatkowych atrakcji było zaprezentowanie ambasadora muzycznego tego wydarzenia. Nie zdziwiło mnie, że na scenie pojawił się David Guetta, ponieważ już na początku czerwca Francuz pochwalił się swoją nową funkcją na Twitterze. Wejście Guetty na scenę poprzedził występ tancerek, które prezentowały swoje umiejętności w rytmie klasycznych, francuskich piosenek. Następnie muzyka zmieniła się na zdecydowanie bardziej współczesną, a konkretnie na produkcje Davida, czyli “Hey Mama” i “Dangerous”.

Guetta wspomniał na scenie o projekcie, w którym może wziąć udział każdy z nas. Akcja polega na dołożeniu własnej cegiełki do komponowanego przez niego hymnu. Konkretnie chodzi o nagranie głosów, których David chce uzbierać aż milion.

“Jestem podekscytowany współpracą z UEFA przy tym projekcie. Euro 2016 to przede wszystkim kibice i chcę ich umieścić w samym centrum, zwłaszcza tej piosenki. Próbuję zrobić coś wyjątkowego i proszę fanów z całego świata, żeby zjednoczyli się wokół futbolu i pomogli mi nagrać hymn” – David Guetta

Jeżeli chcecie pomóc Davidowi, wystarczy wejść na stronę thisonesforyou.com i postępować zgodnie z wskazówkami. Dodatkowo, każdy kto weźmie udział w tej akcji, ma szanse na wygranie biletów na mecz otwarcia, oraz możliwość poznania Davida Guetty osobiście. Efekty pracy poznamy w kwietniu 2016 roku. Czekam z niecierpliwością na dzień premiery!

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor