David Guetta zagra koncert w Polsce!

18 Wrz 2017

guetta-bruno-mars-news

Wychodzi na to, że Polska jest coraz bardziej atrakcyjnym partnerem do organizacji koncertów. W szczególności widać to po gwiazdach EDM, które z chęcią występują w naszym kraju. Do tego grona dołącza nie kto inny, jak sam David Guetta. Niezwykle popularny producent i DJ, którego przebogata dyskografia sięga roku 2001. Współpraca z topowymi gwiazdami, kilka albumów… Możemy długo wymieniać jego sukcesy, ale jest ku temu powód, bowiem Francuz zagra koncert w Polsce!

W opublikowanym na kanale Davida filmiku, możemy zobaczyć zapowiedź trasy koncertowej po Europie. Wśród krajów, które odwiedzi artysta wymieniona jest również Polska. W 12 sekundzie widzimy listę krajów, które odwiedzi w rama tournee.

Na ten moment nie są znane szczegóły organizacji tego wydarzenia. Zakładam jednak, że w związku z oficjalną zapowiedzią, pojawią się pierwsze informacje. Fani twórczości Guetty mogą już skakać z radości!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.