David Guetta zapowiedział darmowy występ przed UEFA EURO 2016

11 Mar 2016

david-guetta-euro-2016-news

W czerwcu zeszłego roku David Guetta ogłosił, że jest oficjalnym ambasadorem UEFA EURO 2016 France. Odpowiada on za oprawę muzyczną imprezy oraz skomponowanie hymnu. Producent wykazał się tu kreatywnością i poprosił o pomoc fanów. Każdy z Was może nagrać krótki okrzyk i tym samym wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania się bilety EURO 2016. Utwór będzie nosił nazwę “This One’s For You”, zgodnie z zapowiedziami jego premiera przewidziana jest na wiosnę 2016.

To nie wszystko co Guetta przygotował dla swoich fanów, jak i miłośników piłki nożnej. Na 9 czerwca został zapowiedziany koncert Guetty, który odbędzie się u podnóża wieży Eiffla. To co w tym najciekawsze, to że wstęp na to wydarzenie będzie darmowy. Oczywiście to nie jedyny występ francuskiej gwiazdy, który odbędzie się trakcie EURO 2016. David zagra również podczas ceremoniiach otwarcia i zamknięcia na Stade de France. Miejmy nadzieję, że hymn imprezy będzie znośny, bo zostanie on użyty podczas każdego możliwego występu, jak i transmisji w telewizji.

Źródło: phouse.com.br | Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.