David Guetta i brzmienia Funk? Sprawdź remiks Francuza dla Bruno Marsa!

28 Cze 2017

guetta-bruno-mars-news

Nie tak dawno było głośno o najnowszym singlu Davida Guetty, w którym wokalnie udzielił się Justin Bieber. Wiele osób było zaskoczonych taką współpracą i to mimo faktu, iż Francuz współpracował w swojej karierze z plejadą gwiazd muzyki Pop. Na tym David jednak nie poprzestaje, jeśli chodzi o szokowanie nowymi brzmieniami. Światło dzienne ujrzał remiks jednego z utworów, z ostatniego albumu Bruno Marsa.

Chodzi tu o “Versace On The Floor”, które w oryginale jest bardzo spokojnym utworem. Zremiksowana wersja wcale nie dodała produkcji imprezowego sznytu. Mowa tu bardziej o klimatach, które przypadną do gustu każdemu, kto polubił “I Feel It Coming” od Daft Punk i The Weeknd, albo zasłuchuje się w “24K Magic”, czyli najnowszym longplayu niskiego Amerykanina.

Po raz kolejny dostajemy coś zupełnie nowego od Davida Guetty. Wszak dotąd nie było nam dane usłyszeć tego producenta w odsłonie, którą można przypisać do Funku. I choć fani jego imprezowej twórczości mogą nie być do końca zachwyceni, to ja zdecydowanie jestem na tak, szczególnie w tak upalne dni, jak ten dzisiejszy!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor