Deadmau5 wyprodukuje album za 1 milion odtworzeń utworu

4 Sty 2017

deadmau5-bomason-news

Potęga internetu nie zna granic, a oto kolejny przykład. Mógłbym tu mówić o wytrwałej pracy, zawziętości i pomysłowości, ale prawda jest taka, że potrzeba również tego magicznego pierwiastka szczęścia. Tutaj trafiamy na historię artysty o aliasie BoMason.

Zamieścił on na Twitterze post, gdzie opisał historię swojej umowy z ojcem. Krótko mówiąc, jeśli jego utwór “Evolve” zdobędzie 2 miliony odtworzeń, ojciec zapłaci za jego podróż do Kalifornii i opłaci roczne wynajęcie mieszkania. Wydawało się te mało prawdopodobne, bo w owym czasie BoMason miał zaledwie 1500 followersów na SoundCloud.

Wszystko stało się bardziej realne, gdy historia dotarła do Deadmau5’a, który postanowił zaangażować się w całe przedsięwzięcie. Na swoim sub-reddicie dodał wpis, gdzie poinformował, że jeśli BoMason uzyska na SoundCloud milion odtworzeń, to poleci z nim do studia Mau5trap i wyprodukuje dla niego album.

“Jak większość z Was wie, stylistycznie to nie jest moja para kaloszy. Jednak nadal potrafię rozpoznać talent. Uważam, że ma wspaniały głos i wiedzę jak go użyć (bez AutoTune)” – Deadmau5

1 million plays from deadmau5

Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu BoMasona, to poniżej znajdziecie link do omawianej piosenki. Na jego koncie SoundCloud jest znacznie więcej utworów, więc warto sprawdzić!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.