Ostatni set Deadmau5’a w ramach rezydentury w BBC Radio 1. Warto rzucić uchem!

2 Gru 2017

deadmau5-bomason-news

Ten rok był z pewnością przełomowy dla tego ekscentrycznego producenta, w dużej mierze za sprawą zmiany stanu cywilnego. Nie dziwi więc fakt, iż od strony muzycznej o Joelu było nieco ciszej niż w latach ubiegłych, i to mimo tego, że zrealizował w tym roku trasę koncertową po Ameryce Północnej, a na dodatek pracuje nad kolejnym albumem.

W tym roku Deadmau5, wraz z gronem innych producentów reprezentujących różne gatunki muzyczne, brał udział w audycji BBC Radio 1 Residency. Co miesiąc producent prezentował swoją wyselekcjonowaną listę utworów, utrzymaną w bardziej mrocznych, technicznych odcieniach.

Rok się powoli kończy, a wraz z nim “rezydencja” Deadmau5’a w jednej z największych stacji radiowych świata – w ubiegły czwartek na antenie publicznego radia Wielkiej Brytanii ukazał się ostatni z dwunastu setów, przygotowanych przez właściciela wytwórni Mau5trap.

W secie zdecydowanie dominują brzmienia Techno, toteż mam świadomość, że nagranie nie każdemu może przypaść do gustu. Mimo to jestem przekonany, że wśród Was są entuzjaści takich utworów, toteż gorąco zapraszam do posłuchania i polecam, nawet tym nie do końca przekonanym.

Pełną tracklistę znajdziecie tutaj: 1001.tl/29qynx09

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor