Deadmau5 zaprezentował nowy epizod “Residency” dla BBC Radio 1!

13 Kwi 2017

deadmau5_new_album_tracklist

Na antenie brytyjskiej stacji BBC Radio 1, co tydzień, w każdy czwartek wieczorem realizowana jest audycja “Residency”. Co tydzień pojawia się dwóch DJów, którzy w swoim comiesięcznym secie prezentują swoją ulubioną muzykę, w tym często swoje produkcje. W każdym z epizodów pojawia się muzyka z różnych gatunków: od Trance’u, przez Tech House i Techno czy Drum n Bass, aż po RnB.

W tym roku rezydentami najpopularniejszego radia w Wielkiej Brytanii są Kolsch, Eats Everything, Metrik, Will Atkinson, Logan Sama, Jessy Lanza, Helena Hauff oraz Deadmau5, o którym dzisiaj mowa.

Joel Zimmerman, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko Deadmau5a, w ubiegłym tygodniu zaprezentował czwarty z dwunastu przewidzianych w serii miksów. W każdym z nich znajdziecie, oprócz nietuzinkowych zapowiedzi i komentarzy samego autora, wiele dobrej muzyki z gatunków takich, jak między innymi Deep House, Tech House czy Techno.

Jeśli ktoś jest entuzjastą takich brzmień, to na pewno znajdzie tutaj wiele muzyki, która przypadnie mu do gustu. Poniżej znajdziecie link do czwartego epizodu, jednak jeśli kogo interesują pozostałe, to również znajdzie je na tym kanale. Miłego słuchania!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor