Deadmau5 “Dacoffe- Runstorm”, czyli nowy “Coffe Run” z udziałem Darude

22 Wrz 2015

deadmau5-darude-coffe-run-news

Któż z nas nie słyszał słynnego “Sandstorm” od Darude? Utwór, który stał się swego rodzaju symbolem dzisiejszego internetu, i który tak często pojawia się jako żart przy pytaniu “Co to za piosenka?”. Znany producent został gościem Deadmau5’a w jego serii “Coffe Run”. Jest to seria, gdzie Mysza zaprasza różnego rodzaju znane osoby i jeżdżąc super samochodem rozmawia z nimi na tematy związane z muzyką i nie tylko. Do pory seria ta gościła takie gwiazdy jak Zedd, Eric Prydz czy Laidback Luke.

https://twitter.com/deadmau5/status/645698333420339200

Joel zabrał Darude na przejażdżkę swoim Lamborghini Purracan’em, która trwała ponad 40 minut. W trakcie jazdy rozmawiali o technologii, programach telewizyjnych, narzędziach do produkcji, samochodach, snowboardingu i wielu innych.

“Uwielbiam to grać (Sandstorm)… W przeciwieństwie do tego co mówią ludzie, nadal lubię ten utwór. Nie jestem nim zmęczony. To czym czasem jestem zmęczony, to gdy dziennikarze, w każdym wywiadzie zadają mi ciągle to samo pytanie… Lubię myśleć, że zrobiłem również wiele innych dobrych utworów.” – Darude

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.