Deadmau5 i Dillon Francis zatańczyli na scenie do “Dancing Queen”

29 Paź 2019

Podczas festiwalu Escape: Psycho Circus, miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Na jednej ze scen, w line-upie znajdowali się m.in. Dillon Francis i Deadmau5. Przygotowali oni jedyne w swoim rodzaju show, które po prostu trzeba zobaczyć.

Deadmau5 i Dillon Francis z wyjątkowym układem tanecznym

W trakcie swojego występu, Dillon postanowił zagrać przebój ABBY “Dancing Queen”. Nie jest to standardowy element setów DJ-skich, ale jeszcze mniej standardowe jest to co stało się chwilę później. Deadmau5 wszedł na scenę i zaprosił Francisa do wspólnego tańca. Panowie stanęli na stołach, na których stał osprzęt i zaczęli tańczyć.

Cokolwiek by nie mówić, miło jest patrzeć na ludzi, którzy bawią się tym co robią. Zarówno Dillon jak i Joel są postaciami, które wprowadzają mnóstwo humoru i dystansu do przemysłu muzycznego. Każdy z nich na swój sposób, ale – jak widać – z połączenia ich temperamentów wychodzi nie mniej ciekawy obrazek.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.