Deadmau5 – Dwa miliony dolarów na upgrade sceny

23 maja 2016

Deadmau5
Deadmau5, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie elektronicznej muzyki. Jedni go kochają a inni nienawidzą, jednak ponad wszystkimi podziałami jest tworzona przez niego muzyka, która ma w sobie “TO COŚ”. Po wzlotach i upadkach emocjonalnych, wydaje się, że Joel ustabilizował swoje samopoczucie i wziął się ostro do pracy.

Tym razem Mysza postanowił odświeżyć swoją kultową scenę – The Cube. Pierwszy raz mogliśmy ją ujrzeć w 2010, przy okazji premiery niezwykle popularnego albumu 4×4=12. Teraz Joel planuje współpracować z firmą TAIT, która realizowała dla niego wcześniejsze projekty. Wspaniałe wizualizacje idealnie zsychronizowane z muzyką, to jego znak rozpoznawczy. Póki co, to tylko plany, ale ostatnio Deadmau5 wprowadza w życie wszystkie swoje zapowiedzi, więc na efekty nie przyjdzie nam długo czekać.

“Myślę o zatrudnieniu TAIT, które pomoże mi w zaprojektowaniu sceny 😉 Jak tylko to skończymy + muzyka… Będę grał koncerty, jak oszalały”

“Tak naprawdę mam zamiar wydać 2 miliony na modernizację ‘cube show’. To powinno wystarczyć, żeby zrobić coś fajnego.”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.