Deadmau5 – Fragment nowego utworu i trochę trollingu

7 Lut 2016

deadmau5-goty-2015-chvrches-news

Pamiętam huczne zapowiedzi Deadmau5-a o tym, że jak tylko skończy się budowa studia, to weźmie się do pracy. Problemy z depresją nie były zbyt dobrym znakiem, ale być może okazały się całkiem niezłą motywacją do pracy. Miałem nadzieję, że Joel zacznie udostępniać zapowiedzi kolejnych utworów, ale nie spodziewałem się, że będzie tego aż tyle! Nie chciałem wrzucać samej zapowiedzi, więc bonusowo dodałem małą dawkę trollingu z Twittera.

Zaczynając od fragmentu kolejnej produkcji, którą Joel nazwał “pierdołą”:

Przy okazji potwierdził, że pracuje nad nowym albumem:

https://twitter.com/seffmau5/status/695662228628897792

“Hej Deadmau5 zamknij mordę i zrób album.” – Seff

“Hej zamknij mordę, pracuję nad nim.” – Deadmau5

Jak zapewne pamiętacie z wpisu o SFX Entertainment, firma ta ma problemy finansowe. Odpowiada ona za kilka festiwali, w tym m.in. za Tomorrowland. W jednym z wpisów na Twitterze, Deadmau5 zażartował, że wykupi dług firmy i tym samym stanie się współwłaścicielem Tomorrowland. Jeden z fanów zapytał, kogo by widział w line-upie, gdyby miał na to wpływ. Oto odpowiedź:

Ktoś nie pasuje do układanki? Kygo? Fani momentalnie wyłapali tę niespójność i dopytali Joela. Odpowiedź była dosyć zwięzła:

kygo-deadmau5-1

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.