Deadmau5 i Jean-Michel Jarre planują współpracę?

6 Lis 2015

jarre-deadmau5-collab-2015

Niedawno wydana płyta Jean-Michel Jarre’a “Electronica 1: The Time Machine”, to jeden z tych niezwykłych i oryginalnych albumów, który można słuchać bez końca. Najbardziej przypadły mi do gustu “Stardust” z Arminem van Buurenem, “Glory” z M83 i “Suns Have Gone” z Moby. Jarre tym samym udowodnił, że bez problemów potrafi współpracować ze współczesnymi producentami elektronicznej muzyki. Mieszanka oldskulowych dźwięków z obecnymi trendami, to strzał w dziesiątkę.

Każdy z wyżej wymienionych collabów jest interesujący, ale żaden nie jest tak ekscytujący, jak współpraca Jean-Michela z Deadmau5-em. Nie są to tylko przypuszczenia, ponieważ obaj producenci kontaktują się za pośrednictwem Twittera. Jestem niesamowicie ciekaw, co z tego wyniknie.

“Hey..! Zeszłej nocy byłem w studio po drugiej stronie oceanu i eksperymentowałem przez kilka godzin! Wysłałem na Twoją skrzynkę 5 pomysłów.!” – Jean-Michel Jarre

“Ja również mam kilka zawieszonych projektów… Cały czas myślę o fantazyjnych brzmieniach lat 80′. ;)” – Deadmau5

https://twitter.com/deadmau5/status/661969113506443265?ref_src=twsrc%5Etfw

“Hej! Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku.! Czy znalazłeś chwilę, aby sprawdzić materiały, które Ci podesłałem?” – Jean-Michel Jarre

“Tak! Otrzymałem pliki 😉 niesamowite… Wkrótce się z czymś się pojawię.” – Deadmau5

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.