Deadmau5 – Kolejne nowości na SoundCloud

18 maja 2015

deadmau5-nowosci-soundcloud-news

Deadmau5 wziął się konkretnie do roboty dzięki czemu jego profil na SoundCloud momentalnie ożył. Dwa dni temu pisałem o jego współpracy z Grabbitz a już dzisiaj pojawił się jeden cały nowy utwór oraz jedna zapowiedź. Pierwszy z utworów, to spokojny Progressive House zatytułowany “BLOOD FOR THE BLOODGOAT”.

Drugi utwór o nazwie “beneath with me”, to mały fragment nowej produkcji w której możemy usłyszeć kapitalny wokal i wyjątkowo spokojny buildup. Mysza podpisał gatunkowo to jako “deadstep” więc być może będą tam w pełnej wersji jakieś nawiązania do dubstepu. Opis z SoundCloud jest dosyć ciekawy.

“Piosenka o martwej osobie, która śpiewa do do żywej osoby o tym aby umarła razem z nią. Taki jest w każdym razie pomysł.” – Deadmau5

UPDATE:

Jak się okazało “Beneath With Me”, to kolaboracja Deadmau5a i Kaskade. Jest to potwierdzona informacja, ponieważ sam Kaskade umieścił na Twitterze oficjalną informację.

“Oto mały fragment mojego collabu z Deadmau5 i Skylar Grey” – Kaskade

Fani od bardzo dawna czekali aż tych dwóch panów ponownie złączy swoje umiejętności. Nie ma co się dziwić, bo wystarczy wspomnieć “I Remember” i już nie można się doczekać finalnej wersji ich nowej piosenki.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.