Deadmau5 kończy swoje studio i prezentuje fragment nowego utworu

19 Sty 2016

deadmau5-dota-2-finals-news

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego Deadmau5 nie wydaje nowych utworów, to odpowiedź jest bardzo prosta – nowe studio. Już od lipca zeszłego roku jesteśmy informowani o kolejnych etapach budowy tego pomieszczenia. Coś co z początku miało być modernizacją, okazało się zupełnie nowym projektem realizowanym od podstaw. Precyzyjna praca wymaga czasu, podobnie jak sprowadzenie wysokiej jakości sprzętu i materiałów akustycznych.

W końcu jednak, studio jest bliskie ukończenia. Nie jest to jeszcze 100%, ale według relacji Joela pozostały tylko ostatnie szlify. Podobnie jak wcześniej, tak i teraz, wrzucił na swój profil na Instagramie krótki filmik oraz dodał kilka słów komentarza na Twitterze.

“Komputer na miejscu, głośniki działają… Teraz czas na całonocny epicki maraton zakupu sprzętu” – Deadmau5

Okay. This is officially the best room I’ve ever sat in…. Still wirring …

Film zamieszczony przez użytkownika deadmau5 (@deadmau5)

Tutaj nie następuje koniec nowości od Myszy, bo korzystając ze sposobności, wrzucił również mały fragment nowego utworu. Skoro już teraz czuje taki przypływ weny, to co będzie później? Mam nadzieję, że dokończy swoje obecne projekty i wcieli w życie zapowiadane collaby z Jean-Michele Jarre’m i Prydzem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.