Deadmau5 poinformował o postępie prac nad albumem

25 Kwi 2016

deadmau5-kobalt-label-news

Dawno nie było informacji o naszym ukochanym Joelu Zimmermanie, który to często pojawia się na łamach Essential Music. Od jakiegoś czasu, w miejsce trollingu i internetowych przepychanek, pojawiły się newsy o jego kolejnych występach oraz zapowiedzi utworów, nad którymi aktualnie pracuje. Pomiędzy tym wszystkim krążył temat nowego albumu, który z początku wydawał się odległym w realizacji pomysłem, jednak po tym ile kawałków Deadmau5 wrzucił na SoundCloud, staje się to coraz bardziej realne.

Na Twitterze pojawiła się informacja, która potwierdza, że nowy krążek jest na coraz bardziej zaawansowanym etapie. Okazuje się, że Joel ma już gotowe, aż sześć utworów!

“Otworzyłem jeden z folderów z kwatery mau5trap… Zdałem sobie sprawę, że mam już 6 gotowych utworów do albumu. Świetnie. Nie wiedziałem, że już tyle zrobiłem.” – Deadmau5

Biorąc pod uwagę ilość informacji na temat potencjalnych collabów oraz nawiązanie współpracy z Prydzem, album może ukazać się już niedługo. Po tym co do tej pory usłyszałem jestem pewien, że będzie to płyta, którą pokochają nie tylko fani Myszy.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.