Deadmau5 pracuje nad nową wersją “Strobe” z okazji 100 wydania Mau5trap

13 Mar 2016

deadmau5-strobe-remix-news

Wiele już napisałem o Deadmau5-sie i szczerze mówiąc nie wiem kiedy znajdę chwilę na złapanie oddechu. Na szybko analizując sytuację, Joel miał pewien zastój, następnie depresję, a ostatecznie ukończył studio i wziął się ostro do pracy. W związku z tym jesteśmy dosłownie zalewani nowymi zapowiedziami oraz niespodziankami, jak wspólne występy z Prydzem na Ultra Music Festival i Tomorrowland. To jednak nie wszystko czego możemy się spodziewać.

W 2007 roku, Deadmau5 założył swoją własną wytwórnię muzyczną, którą nazwał Mau5trap. Odpowiada ona za rozwój wielu aktualnie znanych producentów, jak m.in.: Tommy Trash, Noisia, Feed Me, a nawet Skrillex. Początkowo label podlegał pod Astralwerks, czyli sub-dywizję Universal Music Group. Jednak jak wiemy, Joel ceni wolność i swobodę, a wielkie korporacje rzadko kiedy to oferują. W związku tym, w zeszłym roku przeszedł pod skrzydła niezależnego dystrybutora o nazwie Kobalt.

Już niedługo Mau5trap będzie świętować swoje setne wydanie. Z tej okazji Joel postanowił przygotować coś wyjątkowego i… faktycznie tak też się to zapowiada. Jednym z największych hitów Myszy jest kawałek o nazwie “Strobe”. Okazuje się, że doczeka on się swojej nowej interpretacji! Zwykle jestem sceptycznie nastawiony do modyfikacji klasyków, ale w tym wypadku jestem dziwnie spokojny. Dlaczego? Bo wiem, że dla Deadmau5-a jest to wyjątkowa produkcja, w odświeżenie której włoży całe swoje serce i umiejętności, a tych mu nie brakuje. Poniżej możecie przesłuchać krótkie fragmenty z Instagrama.

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.