Deadmau5 prezentuje wnętrze swojej posiadłości. Kto bogatemu zabroni?!

8 Lip 2017

deadmau5-studio

Pamiętacie cieszące się popularnością MTV Cribs? To w tym programie gwiazdy światowego showbiznesu prezentowały telewidzom wnętrza swoich przebogatych posiadłości. Fani muzyki elektronicznej nie mogli tam ujrzeć swoich idoli, bo z reguły kamera MTV gościła u gwiazd sceny Pop czy Hip Hop. Z jednej strony to małostkowe, ale z drugiej zwykła ludzka ciekawość nie może oprzeć się pokusie zapoznania z życiem w wysokim standardzie.

Nie bez powodu wspominam o tej telewizyjnej produkcji, bowiem na podobnej zasadzie możemy już teraz odwiedzić zamek samego Deadmau5’a. Prowadzący youtube’owy kanał “Linus Tech Tips” pojawił się w posiadłości kontrowersyjnego muzyka, która mieści się w Kanadzie. Niemal jedenastominutowy materiał prezentuje między innymi imponujące studio, o którego budowie nieraz informowaliśmy na naszych łamach. To jest jednak tylko pierwsza część wycieczki. Dalsza część materiału skupia się na pokoju do grania z pięcioma wypasionymi komputerami, własnej antenie do odbioru internetu o kosmiczne prędkości, serwerowni, samochodach i… Po prostu wielu innych rzeczach.

Jeśli jesteście ciekawi innych wartych uwagi zakątków nieruchomości Deadmau5’a, to poniżej możecie obejrzeć cały materiał, który został zamieszczony na portalu YouTube.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor