Deadmau5 przedstawił wizualizację nowej sceny!

7 Cze 2016

Deadmau5 przedstawił wizualizację nowej scenyPod koniec maja, Joel zapowiedział prace nad odświeżeniem swojej kultowej sceny – The Cube. Pierwszy raz została ona zaprezentowana w 2010 roku i podbiła serca fanów twórczości Kanadyjczyka. Być może technologia sceny wykorzysta rozwiązania zaproponowane przez Microsoft, gdzie Zimmerman wspólnie z Attlasem reklamowali nowy sprzęt giganta z Redmond. Póki co, Deadmau5 przedstawił wizualizację nowej sceny i zapowiada się ona wyjątkowo ciekawie.

Tradycyjnie Mysza zamieścił krótkie filmiki na Instagramie. Pierwszy pokazuje normalną wizualizację, a drugi przeznaczoną dla sprzętu VR. Projekt został przygotowany w Unreal Engine i jak to określił Joel jest to “najbardziej zajebista rzecz na świecie”. Wprawdzie jest to wstępna wizualizacje, jednak bazując na zachwytach Joela, finalna wersja nie będzie się znacząco różniła.

Progress!

Film zamieszczony przez użytkownika deadmau5 (@deadmau5)

Prototyping cubev2 in VR with Unreal. Possibly the coolest shit in the world.

Film zamieszczony przez użytkownika deadmau5 (@deadmau5)

She breathes!

Film zamieszczony przez użytkownika deadmau5 (@deadmau5)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.