Deadmau5 udostępnił dwa nowe utwory, w tym jeden z Attlas

6 Kwi 2016

deadmau5-attlas-collab-news

Byłem zaintrygowany obecnością Deadmau5-a na tegorocznej edycji Ultra Music Festival. Na dodatek okazało się, że pojawi się nie raz, a dwa razy. Dzięki uprzejmości organizatorów UMF mogliśmy obejrzeć retransmisję jego seta ze sceny Live Stage, gdzie grał w zastępstwie The Prodigy. Oba koncerty miały swój urok, oba miały też delikatną nutkę charakterystycznego trollingu Joela, ale przede wszystkim były muzyczną ucztą.

Patrząc na aktywność Deadmau5-a, występ na UMF był małą przerwą od działalności w studiu. Od dłuższego czasu jesteśmy wręcz bombardowani kolejnymi zapowiedziami i pełnym utworami, które Joel publikuje na swoim profilu SoundCloud. Do listy dołączają kolejne dwie produkcje, a konkretnie “Bad at Titles” z Attlas i “Snowcone”. Znacznie większą popularnością cieszy się ten pierwszy. Powodów jest kilka, ale jednym z ważniejszych może być to, że wszyscy zainteresowani mogli oglądać transmisję na Twitchu, gdzie obaj producenci tworzy ten utwór będąc w nowym studiu Myszy. Inna sprawa, że Attlas należy do wytwórni mau5trap, w której kilka dni temu wydał kawałek “Aspen”.

Poniżej znajdziecie link do odsłuchu dwóch nowych utworów Joela oraz zapis streamu z Twitcha.

1. Deadmau5 x Attlas – Bad at Titles

2. Deadmau5 – Snowcone

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.