Deadmau5 udostępnił kolejne dwie produkcje

19 Lut 2016

deadmau5-sc-news

Cały czas jestem pod wrażeniem zmiany postawy Deadmau5-a, który z człowieka totalnie pochłoniętego trollingiem i wojenkami na Twitterze, powrócił do bycia pełnokrwistym producentem. Co prawda, nie odbyło się to bez dramatycznych zwrotów akcji w postaci zawieszenia profili społecznościowych, ale koniec końców wyszło mu to na dobre. Dla nas oznacza to, że możemy regularnie słuchać kolejnych koncepcji Joela, które wrzuca na, m.in. SoundCloud.

Do ostatnio udostępnionych “gsadfawe4”, “Gymnopedie No. BORED”, “the carp is mine”, i “fuck you too”, doszły kolejne dwie produkcje. “saved” i “gg” są dokładnie tym, czego fani Deadmau5-a zdają się oczekiwać – prawdziwie mistrzowskim Progressive House’m. W porównaniu do poprzednich zapowiedzi, te wydają się w znacznie bardziej zaawansowany stadium. Nie są to urywki, czy typowo koncepcyjne melodie, a praktycznie skończone produkcje.

Biorąc pod uwagę, że Joel wystąpi podczas Ultra Music Festival, tym bardziej warto przesłuchać wszystkie zapowiedzi. Być może uda mu się dokończyć część materiałów i będziemy mogli je usłyszeć w finalnej wersji, właśnie w Miami.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.