Deadmau5 udostępnił krótką zapowiedź “Sick Days”

6 Mar 2016

deadmau5-sick-days-news

Ostatnie doniesienia o twitterowych przepychankach Deadmau5-a i Kanye Westa podbiły internet. Poszczególne fragmenty ich rozmowy były publikowane na największych portalach i to nie tylko tych związanych z elektroniczną muzyką. Na szczęście nie odciągnęło to uwagi Joela od najważniejszej rzeczy, czyli produkcji muzyki. W ciągu ostatnich 30 dni opublikował , aż 7 zapowiedzi i… to nie jest koniec!

Dwa dni temu jego profil na SoundCloud znowu ożył za sprawą fragmentu nowego utworu. Jego roboczy tytuł brzmi “Sick Days”, co jak na możliwości Deadmau5-a jest stosunkowo normalną nazwą. Mamy tu do czynienia ze spokojnym Progressive House’m, za który fani uwielbiają Joela. Wreszcie wojny na takim czy innym serwisie społecznościowym zeszły na dalszy plan i mimo, że możemy się pośmiać, to jednak nie jest to główny temat. Nie mogę się doczekać jego występów na kolejnych festiwalach, bo mam wrażenie, że to właśnie wtedy będziemy mogli usłyszeć pełne wersje utworów.

EDIT:

W trakcie, gdy pisałem newsa Joel dodał kolejny kawałek o nazwie “4ware01”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.