Deadmau5 podał datę premiery nowego albumu. Jest na co czekać!

7 Mar 2018

Nowe studio i małżeństwo wyraźnie służą Deadmau5’owi, który jest nadzwyczaj kreatywny i pracowity. Oprócz udoskonalania swojej słynnej sceny “Cube”, producent non stop pracuje nad muzyką, której już niedługo otrzymamy świeżą dawkę.

Na Twitterze Deadmau5’a pojawił się wpis, który głosi, że producent ukończył swój nowy album o jakże wymownej nazwie – “where’s the drop?”. Zostanie on wydany 30 marca, ekskluzywnie na platformie TIDAL, nakładałem wytwórni mau5trap. Oprócz tego, premierze będzie towarzyszył wyjątkowy, orkiestralny koncert, który odbędzie się 1 kwietnia w Los Angeles.

Ok, ale co ma się znaleźć na płycie? Według zapowiedzi krążek będzie zawierał aż 17 utworów. Są to odświeżone, orkiestralne wersje ulubionych utworów Deadmau5’a. Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć przedsmak tego co będzie nam dane usłyszeć, bo podczas jednego ze streamów, Joel puścił kawałek nowej wersji “Strobe”. Sami przyznacie, że jest na co czekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.