Deadmau5 wraca do żywych. Strollowany występ producenta!

26 Wrz 2017

deadmau5-analogical-news

Deadmau5 wraca do żywych i to dosłownie! W tym roku postanowił wziąć ślub, chwilę odpocząć, a następnie zaprezentował koncept sceny na Twitchu. Możliwe, że fakt wejścia w związek małżeński nieco go uspokoił, ale nic nie trwa wiecznie – szczególnie w przypadku naczelnego trolla świata EDM!

W ostatni weekend, Deadmau5 wystąpił na Imagine Music Festival. Artysta lubi zaskakiwać, więc nie omieszkał wykorzystać tej sposobności na przypomnienie o swojej osobie, a w szczególności o swoim zadziornym charakterze.

Producent został sprowokowany do wykonania “spamu” za pomocą mikrofonu. Postanowił przyjąć wyzwanie, wypiwszy wcześniej kilka piw. Co się działo dalej? Z jednej strony można się domyślać, a z drugiej… Ten człowiek jest nieprzewidywalny, w takich sytuacjach może stać się dosłownie wszystko! Na szczęście istnieje nagranie z tego występu, które znajdziecie poniżej.

Co by nie było – Deadmau5 dodaje kolorytu branży EDM. I choć czasem narzeka się na jego niewyparzony język i czasem zbyt usilne próby zwrócenia na siebie uwagi, to jednak bez tego pierwiastka satyry… Po prostu czegoś by brakowało.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor