Deadmau5 wyda nowy album w listopadzie?

16 Wrz 2016

Deadmau5 wyda
Fani twórczości Joela Zimmermana i jego wytwórni Mau5trap z wytęsknieniem czekają na 23 września, kiedy to ukaże się specjalna EP-ka o nazwie “Mau5trap100”. Będzie ona zawierała remixy znanego klasyka o nazwie “Strobe”. Mowa tutaj o interpretacjach od, m.in. Feed Me, Lane8 i samego autora. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ według wstępnych informacji, Deadmau5 wyda swój nowy album w listopadzie.

Podczas pobytu na Bali, Joel postanowił zorganizować livestream z fanami za pośrednictwem Periscope. Przed dwie i pół godziny odpowiadał na pytania, a towarzyszyła mu jego dziewczyna – Kelly Fedoni, oraz jego menadżerka – Chris Costello. Około 01:43, jeden z fanów zapytał kiedy ukaże się nowy album Deadmau5-a. Chris spontanicznie odpowiedziała, że w listopadzie, po czym Joel szybko dodał “albo kiedy będzie skończony”.

Pozostaje nam czekać na dalsze informacje, jednak listopad nie wydaje się tak odległym terminem. W międzyczasie przesłuchajcie jeden z ID z seta Myszy podczas Ultra Singapore 2016. Wszystkie transmitowane występy z tej imprezy możecie pobrać w tym miejscu: Ultra Singapore 2016 – Wszystkie sety!

Cały stream z Joelem: Periscope.tv

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.