Deadmau5 – Występ na Bonnaroo Music Festival

15 Cze 2015

mszy

Deadmau5 to artysta, który na każdym kroku robi wokół siebie szum . Nie ma wręcz tygodnia bez informacji o nim. Niedawno Kanadyjczyk wystąpił podczas Bonnaroo Music Festival, a sam występ został wrzucony na YouTube. Filmik ten daje nam również lepszy widok na nową scenę, którą opisywałem wcześniej. Deadmau5 zagrał kilka utworów w tym, m.in znane i lubiane przez fanów “Strobe” jak i całkowicie nową kolaborację z Grabbitzem pod tytułem “Blood for the Bloodgoat.

W połowie filmu Mysza wychodzi przed konsolę, gdzie ustawiona zostaje kanapa, po czym zdejmuje hełm, a na scenę wchodzi “Left Shark” i Hot Dog.  Producent siada razem z rekinem na przyniesionym wcześniej meblu i wpija piwo, po czym wygłupia się na scenie. Jak widać, mimo swojej krytycznej strony, Joel wyróżnia się także swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jak najwięcej takich pozytywnych akcji!

Opisywana sytuacja zaczyna się od 12 minuty, ale zachęcam do obejrzenia i posłuchania całości.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.