Deadmau5 zagrał set podczas śnieżycy

3 Lut 2016

deadmau5-xgames-news

Ileż to już newsów pojawiło się o Deadmau5-sie na łamach Essential Music? Joel jest niewyczerpanym źródłem wszelkiego rodzaju kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Szczególnie ciekawy jest jego profil na Twitterze, gdzie codziennie możemy przeczytać o aktualnie nurtujących go sprawa oraz pośmiać się z odpowiedzi na pytania fanów.

Mimo tak luźnego podejścia do życia, jakiś czas temu Mysza wyznał, że cierpi na depresję. Z tego powodu zawiesił swoje profile społecznościowe i rozważał zmianę aliasu. Aktualnie wydaje się być w znacznie lepszej formie. Nadal trolluje, ale oprócz tego kończy budowę studia, pracuje nad nowymi utworami i zaczyna występować na żywo.

Szczególnie ciekawie wypadł jego występ podczas imprezy X Games, który odbyła się Aspen. Matka natura nie była zbyt łaska i podczas seta trwała śnieżyca. Nie zraziło to fanów, którzy bawili się w rytmach elektronicznej muzyki. Warunki atmosferyczne potrafią stworzyć niesamowity klimat, a śnieg jest miłą odmianą od większości skąpanych w słońcu wydarzeń.

Deadmau5 at X Games Aspen 2016 – ESPN Video

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.